Představujeme skvělý nový showroom HANÁK CENTRUM v Bratislavě!

 

Právě jsme otevřeli největší slovenský showroom HANÁK a samozřejmě kde jinde, než v hlavním městě! Tuto velkou událost jsme pro vás zmapovali v bohaté fotogalerii. Na otevření New living centra na Rožňavské ulici, jehož je nový showroom součástí, se dostavila řada hostů, kteří si užili příjemný večer nabitý skvělým jídlem a bohatým doprovodným programem. Hosté si samozřejmě prohlédli výstavku našeho nábytku a interiérových dveří, která reprezentuje to nejžádanější z INTERIOR CONCEPTU HANÁK.


 

 

 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak

Otevíráním nových obchodů HANÁK na Slovensku, se snažíme dostat ještě více do povědomí místních zákazníků. Náš INTERIOR CONCEPT je bezkonkurenční ve své šíři, kvalitě i designu. Vše, čím je HANÁK tak typický a pověstný.

hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak

Nová prodejna má velkorysou plochu 400 metrů čtverečních. Velmi přínosné je i její umístění v New living center, které díky své další nabídce (obchody s koupelnovým nábytkem, nabídkou podlah, tapet a dekorací atd.) doplňuje náš INTERIOR CONCEPT.

hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak

Než vás pozveme k návštěvě prodejny, prohlédněte si alespoň krátce část vzorového nábytku. Moderní, ale i klasický nábytek, modely i materiály dle nejnovějších trendů s jasným rukopisem značky HANÁK.
Další informace k prodejně najdete na www.hanak-centrum.sk

hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak
 
hanak

Zpět na Aktuálně

Přihlaste se k odběru novinek