Výroba a technologie

Nejvyspělejší technologie lakování

Na základní MDF desku nanášíme 5 vrstev akrylátového laku, vytvrzených UV zářením. Finálně aplikujeme 2 vrstvy polyuretanového laku ve vysokém lesku nebo matu. Výsledkem je takový povrch, který má téměř neomezenou životnost, absolutní odolnost proti vlhkosti a vysokým teplotám (až do 500°C) a má také nejvyšší možný stupeň lesku, který nelze dosáhnout žádnou jinou technologií.

U dýhovaných povrchových úprav nanášíme na obou stranách dílce včetně hran 4 vrstvy akryluretanového tranparentního laku ve vysokém lesku případně matu. Vytváříme tak dokonalou funkční a estetickou ochranu pro povrchovou dýhu. Zásadně vylučujeme použití vodou ředitelných laků.

Technologie odlehčených desek

Tuto technologii používáme pro výrobu zesílených odlehčených konstrukčních prvků. Samotný voštinový výrobek se skládá z masivního rámu z eurohranolu, do kterého se vkládá voštinový papír, na který je následně zalisován oboustranně plášť minimální tloušťky 6 mm (konkurenční výhoda, většina výrobců nabízí tloušťku pouze 3 mm). Tento výrobek se olepuje polyuretanovým lepidlem a následně dokončuje dýhováním nebo lakováním do vysokého lesku. Díky těmto atributům je konstrukce vysoce pevná a stálotvará.

Patentovaná technologie olepování hran SLIM-LINE

Jako jedni z mála v Evropě používáme nejmodernější patentovanou technologii olepování hran SLIM-LINE (PUR – TERMOSET). Ta dokáže vytvořit vodotěsný spoj a tím brání vstupu atmosférické vlhkosti a vody do korpusů skříněk. Takto olepen je každý díl na našich výrobcích. Nová technologie PUR – TERMOSET svými parametry převyšuje doposud standardní olepování lepidly EVA – TERMOPLAST, a to ve všech parametrech.

Montážní a kompletační robotická linka

Již řadu let jsme jedním z technologicky nejvyspělejších závodů na výrobu nábytku v Evropě. Disponujeme například plně automatizovanou montážní robotickou linkou.

Nejmodernější výroba nábytku

Zpět na O nás

Přihlaste se k odběru novinek