Jak pracujeme

PROFESIONÁLNÍ KRESLÍCÍ A VÝROBNÍ SOFTWARE

Pracujeme s nejlepším vizualizačním programem KitchenDraw, který obsahuje rozsáhlé knihovny s více než 11 500 prvky, ze kterých vytváříme dokonalé nábytkové sestavy na míru. Tento profesionální kreslící program vám nabídne co nejreálnější pohled na váš budoucí interiér v podobě precizních vizualizací a to včetně cenové nabídky.

OD NÁPADU

Každá dobrá myšlenka vznikla nad prázdným listem papíru. Naši architekti do návrhu promítnou své zkušenosti s ergonomií a optimálním využitím každého místa. Pomohou vám s aktuálními trendy v oblasti designu i s využitím nejmodernějších spotřebičů, které vám zpříjemní život. Přenesou tak vaše přání do vizuální podoby.

PŘES VIZUALIZACI

Naši zkušení architekti vám vytvoří návrh interiéru v podobě profesionálně zpracovaných vizualizací. Součástí každé nabídky je samozřejmě kvalitní cenová kalkulace. To, co si od nás především odnesete, bude důvěra v profesionalitu a jistotu správného řešení.

AŽ K REALIZACI

Naši profesionální montážníci s letitými zkušenostmi patří ke špičce ve svém oboru. Jejich včas a kvalitně předané dílo k plnému a spokojenému užívání zákazníka uzavírá celý proces. Tisíce zakázek putují každoročně nejen v Česku, ale i v zahraničí ke svým spokojeným majitelům. Dlouhou řadu referencí si prohlédněte zde.

ODDĚLENÍ DESIGNU A VÝVOJE

Máme tým kreativních lidí s odbornými znalostmi, kteří velmi dobře rozumí své práci. Ať už jde o design, marketing či obchod. Jsme díky tomu vždy nejméně o krok napřed. Předvídáme trendy, spoluvytváříme je a zároveň víme, jakou kvalitu požaduje dnešní zákazník.

KONSTRUKČNÍ A TECHNICKÉ ODDĚLENÍ

Čím přesnější a náročnější je výrobek, tím nutnější je profesionální tým konstruktérů a techniků, kteří na něm pracují. Máme tým vzdělaných a zkušených lidí, kteří dokáží převést výrobek z výkresu do finálního zadání pro výrobu, na jejímž konci je 100% dokonalý produkt.

PRÁCE NAŠICH PROJEKTANTŮ

V našem showroomu při výrobním závodě v Popůvkách pracuje tým projektantů, kteří se starají o zakázky místních klientů. Jde o plnohodnotný prodejní showroom, mj. druhý největší v České republice, kde klienti dostanou stejně profesionální servis jako na kterémkoliv studiu HANÁK u nás a v zahraničí.

FUNCTIONAL DESIGN

Zpět na O nás

Přihlaste se k odběru novinek